#1 2009-02-20 21:01:56

Limonka

Turysta

8724964
Call me!
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2009-02-19
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Ciekawe, śmieszne wydarzenia

W tym wątku piszcie śmieszne lub po prostu ciekawe wydarzenia z "Księżyca w Nowiu".
Ja uważam, że śmieszne było to, że jak Edward odszedł od Belli to zabrał wszystkie pamiątki związane z nim, a później okazało się, że schował je pod podłogą!
Albo jak Edward miał już wyjść na słońce (we Włoszech) i nagle zjawia się Bella, a on myśli, że już umarł.
Jak sobie jeszcze jakieś przypomnę to napiszę.


Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2009-02-21 11:55:57

Tusia

Wampir

Zarejestrowany: 2009-02-19
Posty: 9
Punktów :   

Re: Ciekawe, śmieszne wydarzenia

"Znalazłszy się poza murami, Edward skręcił w prawo i poprowadził mnie ku zaparkowanemu w cieniu autu, które czekało na nas z włączonym silnikiem. Ku memu zdziwieniu, zamiast przejąć kierownicę, chłopak wślizgnął się za mną na tylne siedzenie.
- Wybaczcie - przeprosiła nas Alice, wskazując na deskę rozdzielczą. - Nie było zbyt wielkiego wyboru.
- Nie ma sprawy. - Edward wyszczerzył zęby w ironicznym uśmiechu. - Ten jeden raz możemy przejechać się czymś dla tatusiów.
Dziewczyna westchnęła.
- Ach, to porsche 911... Muszę sobie chyba takie sprawić.
- Kupię ci na Gwiazdkę - obiecał jej brat. Odwróciła się, żeby odwzajemnić uśmiech.
- Żółte - podpowiedziała."


"- Ach! - Chłopak zgiął się w pół, jakby otoczyła go chmura trującego gazu. - Cholera jasna! - Zatrzasnął szybko drzwiczki, przekręcając jednocześnie kluczyk w stacyjce. Ręce trzęsły mu się tak okropnie, że nie miałam pojęcia, jak sobie z tym poradził.
- Co z tobą? - wykrzyknęłam.
Silnik zakrztusił się i zgasi. Mój kompan działał zbyt nerwowo.
- Wampirzyca - wycedzi!. 0 mało nie zemdlałam.
- Skąd wiesz?
- Bo suka śmierdzi na kilometr!" [Jacob o Alice]


"- Ale twój Edward jest tylko człowiekiem. Każdy inny chłopak też by tak przeginał na jego miejscu.
Skrzywiłam się. Do tego stwierdzenia nie miałam riposty."

Offline

 

#3 2009-02-21 14:09:55

Limonka

Turysta

8724964
Call me!
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2009-02-19
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Re: Ciekawe, śmieszne wydarzenia

Pamiętam te fragmenty. Szczególnie w pamięci utkwił mi ten drugi

Tusia: Tia... Biedna Alice...

Ostatnio edytowany przez Tusia (2009-02-21 14:17:04)


Pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.is-mgr.pun.pl www.pokemonots.pun.pl www.vstransmys.pun.pl www.grapokemonx.pun.pl www.metin2-fan.pun.pl